Emlak.Net Yardım

Anahtar Kelime İle Yardım Ara
Yardım
E-mail adresiniz ve şifreniz ile üye panelinize giriş yaptıktan sonra sol bölümde bulunan "Yeni İlan Oluştur" linkine tıklayınız. Sırasıyla yayınlamak istediğiniz ilan kategorisini, gayrimenkulünüzün bulunduğu il, ilçe ve semti seçerek ilerleyiniz. Ardından ilan bilgilerinizi uygun alanlar girerek ilan bilgilerinizi önizleme sayfası ile kontrol ediniz. İlanınızı kaydetmenizin ardından gayrimenkulünüze ait fotoğrafları ekleyiniz. Dilerseniz ialnınız için vitrin seçeneklerinden birini değerlendirebilir dilersiniz fotoğraf ekleme alanının ardından ilan listenize dönebilirsiniz.
Gayrimenkul ilanı yayınlamak bireysel üyelerimiz için ücretsizdir.
Gayrimenkul ilanınızı oluştururken, ilan formunda ilanınızın yayında kalma süresini belirleyebilirsiniz. En az iki hafta, en fazla üç ay süre ile ilanınızı yayınlayabilirsiniz.
Emlak.Net üye panelinize e-mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yapmanızın ardından sol bölümde bulunan Süresi Dolmuş alanında süresi dolarak yayından kalkmış olan ilanınızı görebilirsiniz. Süresi dolmuş ilanınızın alt bölümünde bulunan "İlanı tekrar aktif hale getirmek için tıklayınız" linkine tıklayarak ilanınızın süresini uzatıp, tekrar yayına alabilirsiniz.
Bireysel üyelerimiz yayınladıkları ilanlarına 10 adet fotoğraf ekleyebilirler.
E-mail adresiniz ve şifreniz ile üye panelinize giriş yaptıktan sonra sol bölümde bulunan Aktif İlanlar alanında ilanınızı görebilirsiniz. İlanınızın hemen alt bölümünde bulunan linkler yardımı ile ilanınızı silerek veya durdurarak yayından kaldırabilirsiniz.
E-mail adresiniz ve şifreniz ile üye panelinize giriş yaptıktan sonra sol bölümde bulunan Aktif İlanlar alanında ilanınızı görebilirsiniz. İlanınızın hemen alt bölümünde bulunan İlanı Durdur linkine tıklayarak ilanınızın yayını durdurabilirsiniz. İlanınızı tekrar aktif etmek istediğinizde Durdurulmuş İlanlar alanında ilanızı bularak aktif hale getirebilirsiniz.
Bireysel kullanıcılarımız bir adet ilan verme hakkına sahiptirler. Bireysel kullanıcıysanız, ilanınızı sisteme girebilir, güncelleyebilir veya silebilirsiniz. İkinci bir ilan girmek istediğinizde sistemde bulunan ilanınızı silmeniz gerekmektedir.