Emlak.Net Yardım

Anahtar Kelime İle Yardım Ara
Yardım
Tüm sayfalarımızda sağ üst bölümde yer alan “İlan Ver” butonuna tıklayarak bireysel veya kurumsal üyelik formlarına ulaşabilirsiniz. Üyelik formlarımızı eksiksiz doldurarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Üye olmak için lütfen tıklayınız.
Emlak.Net üye panelinize giriş yapmak için kullandığınız şifrenizi unutmanız durumunda "Şifremi Unuttum" linkine tıklayınız. Açılan sayfaya üyelik oluşturma esnasında kullandığınız e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz en kısa sürede e-posta adresinize ulaşacaktır.
Emlak.Net üyeliği bireysel kullanıcılarımız için ücretsizdir. Bireysel üyelerimiz, bir adet gayrimenkul ilanını sitemiz üzerinden hiç bir ücret ödemeden yayınlayabilirler.
Evet, sitemize kurumsal üye olabilmek için size uygun üyelik paketlerinden birini, uygun ödeme koşulları ile satın almanız gerekmektedir.
Kurumsal üyelik fiyatları ile ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
Gayrimenkul ilanınızı sisteme girdikten sonra, vitrin seçenekleri içinden Premium veya VIP vitrin seçeneklerinden birini seçerek, ilanınızı ana sayfada bulunan vitrin alanlarında yayınlayabilirsiniz.