Emlak.Net Yardım

Anahtar Kelime İle Yardım Ara
Yardım
Emlak.Net kurumsal paketlerinden Standart, Premium ve VIP paketlerden birine sahip olan üyelerimiz sınırsız sayıda ilan oluşturup yayınlayabilirler. Mini paket sahibi üyelerimiz ise sadece 10 adet ilan oluşturarak yayınlayabilirler.
Gayrimenkul ilanınızı oluştururken, ilan formunda ilanınızın yayında kalma süresini belirleyebilirsiniz. En az iki hafta, en fazla üç ay süre ile ilanınızı yayınlayabilirsiniz.
Emlak.Net üye panelinize e-mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yapmanızın ardından sol bölümde bulunan Süresi Dolmuş alanında süresi dolarak yayından kalkmış olan ilanınızı görebilirsiniz. Süresi dolmuş ilanınızın alt bölümünde bulunan "İlanı tekrar aktif hale getirmek için tıklayınız" linkine tıklayarak ilanınızın süresini uzatıp tekrar yayına alabilirsiniz.
"Mini Paket" sahibi üyelerimiz ilanlarına 5 adet, "Standart Paket" sahibi üyelerimiz ilanlarına 10 adet, "Premium Paket" sahibi üyelerimiz ilanlarına 12 adet ve VIP paket sahibi üyelerimiz ilanlarına 15 adet fotoğraf ekleyebilirler.
E-Mail adresiniz ve şifreniz ile üye panelinize giriş yaptıktan sonra sol bölümde bulunan Aktif İlanlar alanında ilanlarınızı görebilirsiniz. Yayından kaldırmak istediğiniz ilanınızın hemen alt bölümünde bulunan linkler yardımı ile ilanınızı silerek veya durdurarak yayından kaldırabilirsiniz.
E-Mail adresiniz ve şifreniz ile üye panelinize giriş yaptıktan sonra sol bölümde bulunan "Yeni İlan Oluştur" linkine tıklayınız. Sırasıyla yayınlamak istediğiniz ilan kategorisini, gayrimenkulünüzün bulunduğu il, ilçe ve semti seçerek ilerleyiniz. Ardından ilan bilgilerinizi uygun alanlar girerek ilan bilgilerinizi önizleme sayfası ile kontrol ediniz. İlanınızı kaydetmenizin ardından gayrimenkulünüze ait fotoğrafları ekleyiniz. Dilerseniz ialnınız için vitrin seçeneklerinden birini değerlendirebilir dilersiniz fotoğraf ekleme alanının ardından ilan listenize dönebilirsiniz.
Premium ve VIP paket sahibi üyelerimizin ilanları kontrol aşaması olmaksızın yayına alınır ve ilanlar aktif haldeyken yapılan kontrol sonrası sorun olmadığı sürece yayında kalmaya devam eder. Mini ve Standart paket sahibi üyelerimizin ilanları ise kayıt sonrası kontrol aşamasına geçer ve editörlerimiz tarafından yapılan kontrolün ardından aktif hale getirilir.