Emlak.Net Yardım

Anahtar Kelime İle Yardım Ara
Yardım
Emlak.Net üye panelinize giriş yapmak için kullandığınız şifrenizi unutmanız durumunda "Şifremi Unuttum" linkine tıklayınız. Açılan sayfaya üyelik oluşturma esnasında kullandığınız e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz en kısa sürede e-posta adresinize ulaşacaktır.
Şifrenizi, mevcut e-mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sol bölümde bulunan yer alan Şifre İşlemleriniz başlığı altında bulunan alandan değiştirebilirsiniz. Şifrenizi değiştirmek için lütfen tıklayınız.
Kullanmakta olduğunuz e-mail adresinizi, mevcut e-mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sol bölümde bulunan E-Mail İşlemleriniz başlığı altında bulunan alandan değiştirebilirsiniz. E-Mail adresinizi değiştirmek için lütfen tıklayınız.
E-posta adresiniz ve şifreniz ile üye panelinize giriş yapmanızın ardından sol bölümde üye işlem linklerinin altında firma bilgilerinizi görebilirsiniz. Bu alanda bilgilerinizi inceleyebilir ve güncelleme yapabilirsiniz. Firma bilgilerinizi güncellemek için lütfen tıklayınız.
Emlak.Net kullanıcı panelinizde sol bölümde bulunan "Kayıtlı İlanlarım" alanından tüm ilanlarınıza ulaşabilirsiniz. Bu alanda aktif ilanlarınızın yanısıra Süresi Dolmuş, Kontrol Aşamasında, Blokeye Alınan, Durdurulmuş ve Vitrin alanlarında yayında olan ilanlarınızı ayrı ayrı alanlarda takip edebilirsiniz.
Emlak.Net kullanıcı panelinizde sol bölümde bulunan "Ziyaretçi İstatistiği" alanından takip edebilirsiniz. Ziyaretçi istatikleriniz 24 saatlik periyotlar ile güncellenmektedir.
Emlak.Net kullanıcı panelinizde sol bölümde bulunan "Homepage İstatistiği" alanından takip edebilirsiniz. Homepage istatikleriniz 24 saatlik periyotlar ile güncellenmektedir.
Emlak.Net kullanıcı panelinizde sol bölümde bulunan "PDF İlan Liste" alanından Fotoğraflı ve Fotoğrafsız olmak üzere iki şekilde ilan listenize ulaşabilirsiniz.
Emlak.Net kullanıcı panelinizde sol bölümde bulunan "Homepage Ayarlarınız" bölümünde bulunan Homepage Bilgileriniz alanından firma tanıtım yazılarınızı homepage sayfanıza ekleyebilirsiniz.
Homepage sayfanıza Standart ve Premium paket sahibi iseniz logo ekleyebilirsiniz. Mini paket sahibi üyelerimizin homepage sayfalarına logo ekleyebilmeleri için mevcut üyelik paketlerini yükseltmeleri gerekmektedir.
Homepage sayfanıza Premium veya VIP paket sahibi iseniz firma fotoğraflarınızı ekleyebilirsiniz. Mini ve Standart paket sahibi üyelerimizin homepage sayfalarına firma fotoğraflarını ekleyebilmeleri için mevcut üyelik paketlerini yükseltmeleri gerekmektedir.
Emlak.Net üye panelinize Premium veya VIP paket sahibi iseniz sisteminize sınırsız sayıda emlak danışmanı tanımlayabilirsiniz. Tanımladığınız emlak danışmanlarınıza isteğinize bağlı olarak üye panelinizin yönetimi için yetki verebilirsiniz. Mini ve Standart paket sahibi üyelerimizin emlak danışmanı hizmetinden yararlanabilmeleri için mevcut üyelik paketlerini yükseltmeleri gerekmektedir.
Kurumsal üyelik paketinizi yükseltmek için lütfen tıklayınız.