En Yeni Yazılar

Çok Aranan Anahtar Kelimeler
Ağustos 05.08

TOKİ Niğde Ulukışla'da 425 Konut İnşa Edecek!


Yayınlama Tarihi: 05.08.2015 / Kategori: Toki

TOKİ, Niğde Ulukışla'da modern ve geleneksel mimari ile tasarlanan toplam 425 konutluk yeni bir proje hayata geçirecek.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Niğde'nin Ulukışla ilçesinde toplam 425 konuttan meydana gelen yani bir toplu konut uygulaması için kolları sıvadı. Geleneksel ve modern mimariye göre tasarlanan yeni projede ticaret merkezi, cami, sosyal donatı alanları ve geniş yeşil alanlar da bulunacak.

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan tarafından yapılan açıklamaya göre 45 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçir....... Devamını Oku

Devamını Oku
Temmuz 02.07

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karşıyaka Örnekköy Kentsel Dönüşüm Projesini kapsamında hak sahipleri ile görüşmelere başlıyor.

İzmir Karşıyaka Örnekköy'deki 18 hektarlık alanı kapsayan Örnekköy Kentsel Dönüşüm Projesi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu tarafından, Deniz Baykal Kültür Merkezi ile Örnekköy İletişim ve Tanıtım Ofisi'nde basına tanıtıldı. Bölgedeki hak sahipleri ile de görüşmelere başlana Kocaoğlu, proje kapsamında 857 hak sahibi tespit edildiğini söyledi.

Sadece boş arsaya bina yapan kooperat....... Devamını Oku

Devamını Oku
Haziran 20.06

Emlak Konut GYO, İstanbul'da 3 İhale Daha Yapacak!


Yayınlama Tarihi: 20.06.2015 / Kategori: İhale

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, yıl sonuna kadar İstanbul'da en az 3 ihale daha yapmaya hazırlandıklarını söyledi.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı iştiraki olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), yıl sonuna kadar İstanbul'da 3 ihale daha yapmayı planlıyor.

Temmuz ayında Denizli, Ankara ve Nevşehir illerinde Nevşehir Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi, Denizli Merkezefendi Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ve Ankara Çankaya Çayyolu Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı ....... Devamını Oku

Devamını Oku
Haziran 12.06

TOKİ tarafından Mardin'de inşa edilen TOKİ Nur Mahallesi Konutları projesinde yer alan 597 konut için başvuru süreci 30 Haziran'da başlıyor.

Başbakanlık Toplu konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Mardin'de alt gelir grubuna yönelik inşa edilen 1.440 konuttan 597 sosyal konut için satış sürecinin 30 Haziran'da başlayacağı ve 24 Temmuz tarihine kadar devam edeceği açıklandı.

Mardin’de TOKİ Nur Mahallesi Konutları için 30 Haziran Salı günü başlayacak başvuru sürecinde tüm işlemler Halk Bankası şubeleri aracılığı ile gerçekleştirilece....... Devamını Oku

Devamını Oku
Mayıs 25.05

Nisan ayında satılık konut fiyatlarının yüzde 6 oranında artış gösterdiği Bursa'da kiralardaki artış ise metrekare bazında yüzde 8 oldu.

Nisan 2015 Emlak Endeksi'ne göre, Bursa'da satılık konut fiyatları yıllık bazda yüzde 6 artış gösterirken metrekare birim fiyatları ortalama 1.233 lira olarak belirlendi. Aynı dönemde kiralardaki artış yüzde 8, metrekare bazında ortalama kira ise 6 lira olarak kayıtlara geçti. Nisan'da Bursa'da konutların ortalama amortisman süresi de 17 yıl oldu.

Aynı dönem Bursa'da konut fiyatlarının en çok yükseldiği....... Devamını Oku

Devamını Oku
Son Sayfaİleri
Sayfa 1 / 120