En Yeni Yazılar

Çok Aranan Anahtar Kelimeler
Ağustos 05.08

TOKİ Niğde Ulukışla'da 425 Konut İnşa Edecek!


Yayınlama Tarihi: 05.08.2015 / Kategori: Toki

TOKİ, Niğde Ulukışla'da modern ve geleneksel mimari ile tasarlanan toplam 425 konutluk yeni bir proje hayata geçirecek.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Niğde'nin Ulukışla ilçesinde toplam 425 konuttan meydana gelen yani bir toplu konut uygulaması için kolları sıvadı. Geleneksel ve modern mimariye göre tasarlanan yeni projede ticaret merkezi, cami, sosyal donatı alanları ve geniş yeşil alanlar da bulunacak.

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan tarafından yapılan açıklamaya göre 45 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçir....... Devamını Oku

Devamını Oku
Haziran 12.06

TOKİ tarafından Mardin'de inşa edilen TOKİ Nur Mahallesi Konutları projesinde yer alan 597 konut için başvuru süreci 30 Haziran'da başlıyor.

Başbakanlık Toplu konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Mardin'de alt gelir grubuna yönelik inşa edilen 1.440 konuttan 597 sosyal konut için satış sürecinin 30 Haziran'da başlayacağı ve 24 Temmuz tarihine kadar devam edeceği açıklandı.

Mardin’de TOKİ Nur Mahallesi Konutları için 30 Haziran Salı günü başlayacak başvuru sürecinde tüm işlemler Halk Bankası şubeleri aracılığı ile gerçekleştirilece....... Devamını Oku

Devamını Oku
Mart 03.03

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, aralarında İstanbul ve Ankara'nın da bulunduğu toplam 27 ildeki konut ve işyeri niteliğindeki 134 taşınmazı satışa çıkarıyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Balıkesir, Bingöl, Bolu, Çankırı, Diyarbakır, Elazığ, Malatya, Kütahya, Nevşehir, Şanlıurfa, Sivas, Kahramanmaraş, Trabzon, Tunceli, Kayseri, Karabük, Konya, Erzincan, Gaziantep, Giresun ve Hakkari olmak üzere 27 ilde bulunan 55 adet işyeri ile 79 adet konu....... Devamını Oku

Devamını Oku
Ekim 28.10

Kütahya Gediz TOKİ Konutlarında Seçim Süreci Başladı!


Yayınlama Tarihi: 28.10.2014 / Kategori: Toki

TOKİ - Gediz Belediyesi işbirliği ile inşa ettirilmekte olan Kütahya Gediz Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 192 konut için seçim süreci bugün başladı.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Kütahya-Gediz Belediyesi işbirliği ile Kütahya Gediz'de inşa ettirmekte olduğu toplam 192 konut için seçim süreci başladı.

Söz konusu proje kapsamında B1 tipi (2+1) 192 adet konutun sözleşme imzalama işlemleri bugün (27 Ekim 2014 Pazartesi) başlamış olup 5 Kasım 2014 günü sona erecek.

Sözleşme imzalama işlemleri ise T.C. ....... Devamını Oku

Devamını Oku
Ekim 23.10

TOKİ'den Kayabaşı'na 420 Konutluk Dev Proje!


Yayınlama Tarihi: 23.10.2014 / Kategori: Toki

TOKİ, İstanbul Başakşehir ilçesi Kayabaşı bölgesinde 420 yeni konut ve 2 ticari birimden meydana gelecek yeni bir proje yapmak için çalışmalara başladı.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Başakşehir ilçesi Kayabaşı bölgesinde 420 yeni konut inşa etmek için kolları sıvadı.

1 milyon konut hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdüren TOKİ'nin Kayabaşı bölgesinde hayata geçireceği 420 konutluk yeni projesinde dairelerin yanı sıra 2 ticari birim bulunacak.

İhale aşamasında olan 420 konutluk TOKİ Başakşehir Kayabaş....... Devamını Oku

Devamını Oku
Son Sayfaİleri
Sayfa 1 / 11