En Yeni Yazılar

Çok Aranan Anahtar Kelimeler
Mayıs 25.05

Nisan ayında satılık konut fiyatlarının yüzde 6 oranında artış gösterdiği Bursa'da kiralardaki artış ise metrekare bazında yüzde 8 oldu.

Nisan 2015 Emlak Endeksi'ne göre, Bursa'da satılık konut fiyatları yıllık bazda yüzde 6 artış gösterirken metrekare birim fiyatları ortalama 1.233 lira olarak belirlendi. Aynı dönemde kiralardaki artış yüzde 8, metrekare bazında ortalama kira ise 6 lira olarak kayıtlara geçti. Nisan'da Bursa'da konutların ortalama amortisman süresi de 17 yıl oldu.

Aynı dönem Bursa'da konut fiyatlarının en çok yükseldiği....... Devamını Oku

Devamını Oku
Ağustos 30.08

Yıllık bazda konutların metrekare ortalama fiyatının yüzde 17 artışla 1.417 liraya ulaştığı Ankara'da kont fiyatlarının en çok arttığı il Altındağ oldu.

Ankara’da satılık konutların metrekare ortalama fiyatı yıllık bazda yüzde 17 artarak ortalama 1.417 liraya ulaştı. Kiralık evlerde metrekare ortalama fiyatı 8 lira olan Başkentte amortisman süreci ise 15 yıl olarak belirlendi.

Ankara'da satılık konut fiyatlarının en çok arttığı ilçeler sıralamasında ise ilk sırada Altındağ yer alıyor. Altındağ’da satılık konut fiyatları yıllık bazda yüz....... Devamını Oku

Devamını Oku
Mayıs 26.05

Yeni Konut Fiyatları Yüzde 13,8 Arttı!


Yayınlama Tarihi: 26.05.2014 / Kategori: Emlak Fiyatları

Reidin-Gyoder Yeni Konut Fiyat Endeksi raporuna göre yeni konut fiyatları bir önceki aya göre yüzde 1,03, bir önceki yılın aynı dönemine göre ise yüzde 13,8 oranında arttı.

Mortgage Uzmanı Garanti'nin desteğiyle Reidin.com ve GYODER tarafından hazırlanan Reidin-Gyoder Yeni Konut Fiyat Endeksi raporuna göre, Türkiye'de yeni konut fiyatları, bir önceki aya göre yüzde 1.03, geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 13.80 oranında artış gösterdi........ Devamını Oku

Devamını Oku
Nisan 02.04

İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (İSMMMO) tarafından hazırlanan rapora göre, talebin arzı karşılamama eğiminin artması sebebiyle konut satışındaki gerilemenin ve fiyatlardaki düşüşün artacağı öngörülüyor.

İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (İSMMMO) tarafından hazırlanan “Türkiye’de Konut Piyasası: Risk ve Kazanç” adlı rapora göre, artan negatif veriler son 2 ayda tyüzde 55 oranında azalan konut satışlarının daha da düşeceği sinyallerini veriyor.

Milliyet'te yer alan habere göre, “talebin arzı karş....... Devamını Oku

Devamını Oku
Mart 18.03

Yeni Konut Fiyatları Yüzde 13,67 Arttı!


Yayınlama Tarihi: 18.03.2014 / Kategori: Emlak Fiyatları

Reidin - GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi raporuna göre, Şubat ayında yeni konut fiyatları bir önceki aya göre yüzde 0,34, bir önceki yılın aynı dönemine göre ise yüzde 13.67 arttı.

Garanti'nin desteğiyle Reidin.com ve GYODER tarafından hazırlanan Emlak Endekslerinin Şubat ayı raporları yayımlandı.

Reidin - GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi raporuna göre, Şubat ayında yeni konut fiyatları bir önceki aya göre yüzde 0.34 oranında, geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 13.67 oranında yükseldi. Şubat'ta konut fiyatlarının en yükseldiği il met....... Devamını Oku

Devamını Oku
Son Sayfaİleri
Sayfa 1 / 6