En Yeni Yazılar

Çok Aranan Anahtar Kelimeler
Ocak 31.01

TÜDER Genel Başkanı Aydın Ağaoğlu, son dönemde tartışma sebebi olan elektrik faturalarındaki haksız açma-kapama bedelinin itiraz ile geri alınabileceğini belirtti.

Tüketiciler Derneği (TÜDER) Genel Başkanı Aydın Ağaoğlu, elektrik faturasının son ödeme tarihinin geçmesi halidne otomatik olarak faturalrara yansıtılan ve büyük tepki çeken ‘kapama-açma’ ücretine itiraz edilmesi halinde iadesinin alınabileceğini belirtti.

Herhangi bir açma kapama işlemi yapılmamasına rağmen son ödeme günü geçen faturalara anında yanısıtılan açma - kapama bede....... Devamını Oku

Devamını Oku
Aralık 13.12

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü bir rapor hazırlayarak ısınma giderlerini azaltmak için dikkat edilmesi gerekenleri açıkladı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ısı ve yalıtım raporunda doğalgaz faturasını düşürmek için dikkate edilmesi gereken püf noktalarına yer verildi.

Binalarda yapılan mantolamayla enerji tüketiminin yarı yarıya azaldığı ayrıca ek olarak yapılan çatı yalıtımı ile tasarruf oranının yüzde 70’e kadar çıkabildiği, uzmanl....... Devamını Oku

Devamını Oku