En Yeni Yazılar

Çok Aranan Anahtar Kelimeler
Mayıs 14.05

Ferah Bir Mekana Doğru Dekorasyonla Kavuşun!


Yayınlama Tarihi: 14.05.2013 / Kategori: Dekorasyon

Yazın bunaltıcı etkilerini sevmeyenlerdenseniz ve evde de bunalıyorum diyorsanız evinize farklı bşr atmosfer katmak istemez misiniz? Yazın bunaltıcı etkilerini kıracak dekorasyon önerilerini Emlak.Net sizler için derledi.

Sıcak yaz günlerinin serin bir havada geçirmek isteyenler evlerinize farklı bir boyut ve atmosfer katmak için yazlık evlerinizi gözden geçirebilir ya da evlerinizi yaza uygun hale getirebilirsiniz.
Eviniz deniz kenarında ise mavi ve beyazın muhteşem ambiyansını evinizin her köşesine yansıtabilirsiniz. Beyaz renkli eşyaları....... Devamını Oku

Devamını Oku
Mart 30.03

Kışı Pembe ile Uğurlayın!


Yayınlama Tarihi: 30.03.2013 / Kategori: Dekorasyon

Pembenin romantik ve sevimli etkisi farklı renklerle birleştirin. Kimi zaman romatik rüzgarlar estiren pembe farklı dokunuşları ile evlerinizi kasıp kavurmaya geliyor.

Romantik mekanların favori rengi pembe diğer renklerle birleşince farklı stiller ve efektler yaratıyor. Pembenin her tonuyla bir çok rengi kombinleyebilirsiniz. Yumuşak pastel tonu bir pembe ile, gri, gümüş, altın ve bejle birleşince sofistike, baştan çıkarıcı, alımlı ve huzurlu atmosferler yaratın. Şeker pembe ile çocuksu, muzip ve neşeli odalar yaratın.

Sofistike Pembe İl....... Devamını Oku

Devamını Oku
Aralık 04.12

2013'de Duvar Kağıtları Moda!


Yayınlama Tarihi: 04.12.2012 / Kategori: Dekorasyon

2013 yılında duvar dekorasyonunun vazgeçilmezi duvar kağıtlarında çiçekli ve geometrik desenler; metalik ve doğal toprak renkleri tercih edilecek.

Renklerde ise doğal toprak tonlarının yanı sıra hardal sarısı, yeşil, yanık turuncu, turkuaz, gümüş, bronz gibi metalik etkiler yaratan tonlara sıkça rastlayacağız. 2013’de modern duvar kağıtları karşımıza ahşap, kumaş, tuğla, beton çimento, doğaltaş ve metal görünümlere bürünerek çıkacak.

İri desenli duvar kağıtları bir mekanda kullanıldığında o mekanın en çok öne çıkan unsurları olur. E....... Devamını Oku

Devamını Oku
Kasım 02.11

Şık Bir Banyo İçin İpuçları!


Yayınlama Tarihi: 02.11.2012 / Kategori: Dekorasyon

Banyonuzun yenilenme zamanının geldiğini düşünüyorsanız veya klasik bir tarzdan sıkıldaysınız yeni nesil renkli ürünler hem şık hem de sıcacık bir banyo imkanını size sunacak.

Geniş banyolara büyük küvetler seçmek gerekiyor. Hayalinizdeki gibi geniş ve ferah bir banyoya sahipseniz tercihiniz büyük bir küvetten yana olmalı. Canlı rengi ve zarif tasarımıyla mekanın odak noktası olacak bir model seçmek mümkün.

Renkli lavabolar dikkat çekiyor. Banyonuzun dekorasyonunun en büyük tamamlayıcılarından biri olan lavabonuz için tezgah üstü bir m....... Devamını Oku

Devamını Oku
Ekim 23.10

Ataşehir Kira Şampiyonu!


Yayınlama Tarihi: 23.10.2012 / Kategori: Dekorasyon

İstanbul'un en çok konut projesine ev sahipliği yapan ilçelerinde kiralık daire sayısında önemli oranda artış kaydedilirken, Ataşehir dışındaki ilçelerde fiyatlarda büyük değişimler yaşanmadı. İstanbul genelindeki kiralık daire sayısı bir yıl içinde yüzde 43 artarken, şehirdeki 750 TL'lik ortalama kira bedelinde kaydedilen yüzde 7'lik artışla birlikte kiralar 800 TL'ye ulaştı.

Proje lideri Esenyurt kiralık daireler de de önde! İstanbul'un proje lideri ilçesi Esenyurt, birbiri ardına hayata geçirilen projelerle birlikte Esenyurt’taki ki....... Devamını Oku

Devamını Oku
Son Sayfaİleri
Sayfa 1 / 2